opublikowano: 07-11-2014

Turnusy rehabilitacyjne

Zapraszamy na Turnusy Rehabilitacyjne organizowane w Fundacji!
NIE PROWADZIMY TERAPII I REHABILITACJI W NIEDZIELĘ!!!

W Fundacji "Krok Po Kroku" oferujemy i prowadzimy kompleksową, intensywną rehabilitację dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy rehabilitację ruchową pacjentów niepełnosprawnych ze szczególnym uwzględnieniem niepełnosprawności neurologicznych.

W Fundacji stosujemy indywidualne programy dla każdego pacjenta. Dzięki takiemu podejściu możemy zaoferować każdemu pacjentowi zindywidualizowany program rehabilitacyjny oraz jego monitoring. Monitorowanie przebiegu rehabilitacji oraz jej postępów i poprawy kondycji zdrowotnej motywuje do dalszej pracy zarówno fizjoterapeutą jak i pacjenta. W każdej chwili na podstawie obserwacji możemy zmodyfikować program rehabilitacyjny. W razie potrzeby istnieje możliwość skonsultowania pacjenta przez zespół specjalistów.

W Fundacji do Państwa dyspozycji są różne metody rehabilitacji i terapii:
- terapia ogólnorozwojowa
- terapia metodą NDT Bobath
- terapia metodą PNF (w neurologii, w pediatrii, w ortopedii, w skoliozach)
- terapia manualna stóp, kręgosłupa
- mobilizacja tkanek miękkich (skręty mięśni, spastyczność)
- integracja sensoryczna (SI)
- terapia czaszkowo-krzyżowa
- Kinesiology - taping, taping rehabilitacyjny
- tonoliza (spastyczność), elektrostymulacja,
- terapia logopedyczna i neurologopedyczna(mowa, funkcje żucia, gryzienia, połykania itd.)
- terapia ręki
- terapia Johansena

Dodatkowo uzupełnieniem rehabilitacji może być mikropolaryzacja mózgu metodą tDCS. Warunkiem połączenia mikropolaryzacji z turnusem rehabilitacyjnym jest wcześniejsze odbycie kwalifikacji na mikropolaryzację. Kwalifikacja na mikropolaryzację oraz zabiegi nie są wliczone w cenę turnusów.

W Fundacji organizujemy turnusy rehabilitacyjne:
10-dniowe CENA -1 800,00 z??
30 dowolnie wybranych zabiegów w cenie 60,00 zł każdy.

np.: 10 godz. NDT Bobath, 10 godz. logopedii, 5 godz. Integracji Sensorycznej, 5 godz. terapii manualnej

14 dniowe - CENA- 2 310,00 zł
42 dowolnie wybrane zabiegi w cenie 55,00 zł każdy.

W cenę turnusów nie jest wliczone wyżywienie i zakwaterowanie.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny tel. 534-045-722