opublikowano: 20-03-2015

Przekaż darowiznę!

Darowizny pozwalają naszej Fundacji funkcjonować i rozwijać się. Dzięki nim możemy kupić choćby papier do drukarki czy znaczki pocztowe, opłacić prąd i czynsz. Aplikujemy w różnych konkursach grantowych, w których musimy wykazać się wkładem finansowym, dlatego to dzięki Wam Drodzy Darczyńcy istniejemy, działamy i możemy pomagać niepełnosprawnym osobom i ich rodzinom. Darowizny przekazane Fundacji można odliczyć od podstawy opodatkowania w zeznaniu rocznym. Osoby fizyczne, rozliczające się za pomocą formularzy PIT, mogą przekazać na cele pożytku publicznego do 6% podstawy opodatkowania. Osoby prawne, (czyli przedsiębiorstwa itp.), mogą przekazać do 10% podstawy opodatkowania. Darowizny muszą być przekazane przelewem do 31 grudnia każdego roku, a dowodem jest potwierdzenie dokonania wpłaty na rachunek bankowy. Na życzenie Fundacja wystawi potwierdzenie przyjęcia darowizny.

Serdecznie dziękujemy!

przelew tradycyjny:
KONTO: Bank Spółdzielczy w Oławie: 37 9585 0007 0010 0022 0220 0001

Pomagasz również kupując przez FaniMani!

Wpłata darowizny przez PayPal
Dostępna w zakładce "Kup Cegiełkę"

Masz inny pomysł
Skontaktuj się z nami, czekamy na Ciebie.
Kontakt: Dorota Gudaniec
dg@fundacjakrokpokroku.org.pl