opublikowano: 20-02-2017

Certyfikowany trening "EEG w praktyce psychologa i pedagoga"

Centrum Terapeutyczne Max Hemp oraz Centrum Diagnozowania Padaczki – Pracownią 24h wideo EEG w Kielcach, serdecznie zapraszają na certyfikowany trening specjalistyczny pt. EEG w praktyce psychologa i pedagoga.

👉 Cel warsztatów:

✅ nabycie praktycznych umiejętności z zakresu prawidłowego odczytywania i interpretacji wyników badań EEG opisanych przez lekarzy specjalistów,
✅ zapoznanie uczestników z nomenklaturą specjalistyczną z zakresu neurofizjologii,
✅ poznanie podstawowych badań neuroelektrofizjologicznych oraz ich zastosowanie w praktyce.

👉 Zakres szkolenia:

✅ określenie kiedy i po co wykonywane jest badanie EEG oraz inne badania neuroelektrofizjologiczne,
✅ wykorzystanie EEG w psychiatrii i neurologii,
✅ wykorzystanie EEG we wstępnej kwalifikacji do terapii EEG biofeedback,
✅ omówienie różnego rodzaju fal mózgowych i ich odzwierciedlenie w zapisie EEG,
✅ prawidłowy zapis EEG u dzieci i dorosłych,
✅ patologiczny zapis EEG u dzieci i dorosłych.
✅ część warsztatowa: czytanie i interpretacja wyników badań EEG u dzieci i dorosłych.

👉 Dla kogo:

➡️ psychologów,
➡️ pedagogów,
➡️ psychiatrów,
➡️ psychoterapeutów,
➡️ studentów psychologii, pedagogiki oraz kierunków medycznych,
➡️ dla osób zainteresowanych neuropsychologią, neurokognitywistyką, specjalizacją z psychologii klinicznej,
➡️ dla osób, które chciałyby pogłębić swoją wiedzę z zakresu neurobiologii,
➡️ dla osób zainteresowanych prowadzeniem badań naukowych z zakresu psychologii klinicznej i społecznej.

👉 Zastosowanie praktyczne:

➡️ do postawienia pełnej, profesjonalnej diagnozy psychologicznej w celu wykluczenia trudności doświadczanych przez pacjenta, wynikających z zaburzeń o podłożu neurobiologicznym,
➡️ do dobrania odpowiedniej metody rehabilitacji i terapii pacjenta.

💡 Wykładowca:
Stefan Zamysłowski (licencja 22 PTNK)

🗓Termin:
sobota, 4.marca 2017r.

⏳ Czas trwania treningu:
8 h (10.00 - 18.00)

📍Miejsce:
Centrum Terapeutyczne Max Hemp
Jędrzychowice 25, 57-120 Wiązów

💵 Cena uczestnictwa: 249 zł
➡️ w cenie: materiały szkoleniowe (skrypt z omawianymi zagadnieniami), zaświadczenie o uczestnictwie w treningu (certyfikat), kawa/herbata/woda, przekąski.

📋 Zapisy:
📲 telefonicznie: (71) 307 10 10
📧 e-mailem: info@maxhemp.pl

Szkolenie będzie świetną okazją do dyskusji i zadawania pytań osobie prowadzącej szkolenie - specjaliście i praktykowi z dużym doświadczeniem oraz ogromnym talentem dydaktycznym.