Jak pomóc

Dane do przelewu:
Bank Spółdzielczy w Oławie
Numer rachunku: 37 9585 0007 0010 0022 0220 0001

Darowizny przekazane Fundacji można odliczyć od podstawy opodatkowania w zeznaniu rocznym.

• Osoby fizyczne, rozliczające się za pomocą formularzy PIT, mogą przekazać na cele pożytku publicznego do 6% podstawy opodatkowania.
  • Osoby prawne (np. przedsiębiorstwa) mogą przekazać do 10% podstawy opodatkowania.

Fundacja wystawia potwierdzenia przyjęcia darowizny na życzenie.

Rozliczając PIT masz prawo wybrać organizację posiadającą status Organizacji Pożytku Publicznego, której chcesz przekazać 1% swojego podatku.

Dokonując najbliższego rozliczenia pamiętaj o nas – wystarczy, że w polu “Numer KRS” wpiszesz KRS Fundacji Krok Po Kroku: 000394013

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz wesprzeć działalność statutową Fundacji?
Zostań Partnerem Fundacji – zadecyduj o przekazaniu części swojego dochodu ze sprzedaży wybranych produktów lub usług na rzecz Fundacji Krok Po Kroku.

Skontaktuj się z nami: mp@fundacjakrokpokroku.org.pl