Jak pomóc

Dane do przelewu:
Bank Spółdzielczy w Oławie
Numer rachunku: 37 9585 0007 0010 0022 0220 0001

Darowizny przekazane Fundacji można odliczyć od podstawy opodatkowania w zeznaniu rocznym.

• Osoby fizyczne, rozliczające się za pomocą formularzy PIT, mogą przekazać na cele pożytku publicznego do 6% podstawy opodatkowania.
  • Osoby prawne (np. przedsiębiorstwa) mogą przekazać do 10% podstawy opodatkowania.

Fundacja wystawia potwierdzenia przyjęcia darowizny na życzenie.

Rozliczając PIT masz prawo wybrać organizację posiadającą status Organizacji Pożytku Publicznego, której chcesz przekazać 1% swojego podatku.

Dokonując najbliższego rozliczenia pamiętaj o nas – wystarczy, że w polu “Numer KRS” wpiszesz KRS Fundacji Krok Po Kroku: 000394013

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz wesprzeć działalność statutową Fundacji?
Zostań Partnerem Fundacji – zadecyduj o przekazaniu części swojego dochodu ze sprzedaży wybranych produktów lub usług na rzecz Fundacji Krok Po Kroku.

Skontaktuj się z nami: mp@fundacjakrokpokroku.org.pl

Twoje zgody

Google Analytics

Google Analytics wykorzystuje własne pliki cookie głównie do raportowania interakcji użytkowników w Twojej witrynie. Pliki te służą do przechowywania informacji, które nie umożliwiają identyfikacji użytkownika. Przeglądarki internetowe nie współdzielą własnych plików cookie między różnymi domenami. Google Analytics rejestruje adresy IP użytkowników, by umożliwić właścicielom tych witryn zorientowanie się, z jakich części świata pochodzą osoby odwiedzające ich witrynę („geolokalizacja według IP”) oraz chronić bezpieczeństwo usługi. Google Analytics nie udostępnia swoim klientom rzeczywistych adresów IP. Poza tym metoda nazywana maskowaniem adresów IP zapewnia właścicielom witryn korzystającym z Google Analytics opcję polecenia, by system Google Analytics używał do geolokalizacji tylko części adresu IP, a nie jego całości. Warunki korzystania z Google Analytics, do których muszą stosować się wszyscy użytkownicy tej usługi, zabraniają przekazywania do Google Analytics informacji umożliwiających identyfikację osób.

_ga,_gat,_gid

Strona www