Nowe zasady pracy Fundacji

Drodzy Rodzice!

Po tygodniach przerwy od pracy stacjonarnej w Fundacji, wracamy z nową energią i zapałem. Nowe okoliczności wymagają nowych zasad, dlatego wprowadziliśmy kilka nowych reguł funkcjonowania w Fundacji, które pozwolą nam zadbać o zdrowie – Wasze i nasze.

Oto one – 9 zasad:

1. Przed przyjściem do Fundacji zmierz temperaturę sobie i dziecku. Pacjenci z temperaturą równą lub wyższą 37,5*C muszą zrezygnować z wizyty w Fundacji w danym dniu. Terapeuta może zmierzyć temperaturę w trakcie terapii, jeśli uzna to za stosowne.

2.Rodzic/opiekun przychodzi do Fundacji w maseczce.

3. Dzieci bez niepełnosprawności i powyżej 4. roku życia również powinny przebywać na terenie Fundacji w maseczce (jeśli brak innych przeciwskazań).

4. Obowiązkowa dezynfekcja rąkpo wejściu do Fundacji.

5. Istnieje konieczność wypełnienia ankiety wstępnej kwalifikacji.

6. Prosimy o przyjście do Fundacji na wyznaczoną godzinę, nie wcześniej

niż na 10 min. przed wyznaczonym czasem.

7. Dziecko na terapie przyprowadza 1 osoba.

8. Rodzic/opiekun wchodzi z dzieckiem do gabinetu lub czeka na zewnątrz budynku.

9. Płatność za terapię wg nowego schematu: płatność kartą lub przelewem, na podstawie faktury wystawionej na co najmniej 4 terapie. Faktury wystawiamy na podstawie danych z formularza „Dane do faktury” (kliknij, aby pobrać)

Dziękujemy za uszanowanie nowych zasad i za współodpowiedzialność za zdrowie naszej fundacyjnej społeczności.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Kontakt do Biura Fundacji: +48 501 127 401