Przekaż darowiznę

Darowizny pozwalają naszej Fundacji funkcjonować i rozwijać się. Dzięki nim możemy kupić choćby papier do drukarki czy znaczki pocztowe, opłacić prąd i czynsz. Aplikujemy w różnych konkursach grantowych, w których musimy wykazać się wkładem finansowym, dlatego to dzięki Wam Drodzy Darczyńcy istniejemy, działamy i możemy pomagać niepełnosprawnym osobom i ich rodzinom.

Darowizny przekazane Fundacji można odliczyć od podstawy opodatkowania w zeznaniu rocznym.

• Osoby fizyczne, rozliczające się za pomocą formularzy PIT, mogą przekazać na cele pożytku publicznego do 6% podstawy opodatkowania.
  • Osoby prawne (np. przedsiębiorstwa) mogą przekazać do 10% podstawy opodatkowania.

Darowizny muszą być przekazane przelewem do 31 grudnia każdego roku, a dowodem jest potwierdzenie dokonania wpłaty na rachunek bankowy. Na życzenie Fundacja wystawi potwierdzenie przyjęcia darowizny.

Serdecznie dziękujemy!

Przelew tradycyjny:
Bank Spółdzielczy w Oławie: 37 9585 0007 0010 0022 0220 0001

Masz inny pomysł?
Skontaktuj się z nami, czekamy na Ciebie!

Kontakt:
Dorota Gudaniec: dg@fundacjakrokpokroku.org.pl
Magdalena Piluch: mp@fundacjakrokpokroku.org.pl

Twoje zgody

Google Analytics

Google Analytics wykorzystuje własne pliki cookie głównie do raportowania interakcji użytkowników w Twojej witrynie. Pliki te służą do przechowywania informacji, które nie umożliwiają identyfikacji użytkownika. Przeglądarki internetowe nie współdzielą własnych plików cookie między różnymi domenami. Google Analytics rejestruje adresy IP użytkowników, by umożliwić właścicielom tych witryn zorientowanie się, z jakich części świata pochodzą osoby odwiedzające ich witrynę („geolokalizacja według IP”) oraz chronić bezpieczeństwo usługi. Google Analytics nie udostępnia swoim klientom rzeczywistych adresów IP. Poza tym metoda nazywana maskowaniem adresów IP zapewnia właścicielom witryn korzystającym z Google Analytics opcję polecenia, by system Google Analytics używał do geolokalizacji tylko części adresu IP, a nie jego całości. Warunki korzystania z Google Analytics, do których muszą stosować się wszyscy użytkownicy tej usługi, zabraniają przekazywania do Google Analytics informacji umożliwiających identyfikację osób.

_ga,_gat,_gid

Strona www