Wsparcie

Zobacz, kto wspiera Fundację

O firmie

Max Hemp to wiodący producent ekstraktów z konopi siewnych w Polsce. Historia powstania marki ma związek z heroiczną walką o zdrowie i życie Maxa – pierwszego podopiecznego Fundacji.

Max Hemp Sp. z o.o. wspiera Fundację na wiele sposobów, m.in.:

• bieżącym wsparciem finansowym (np. w zakresie pokrywania kosztów wydruków materiałów informacyjnych tj. ulotki, plakaty)
  • dobrowolnymi składkami pracowniczymi na rzecz Fundacji
  • przekazywaniem zysku ze sprzedaży kwartalnika poświęconego medycznej marihuanie
  • sponsoringiem konferencji „Medyczna marihuana w teorii i praktyce”
  • umożliwiając podopiecznym Fundacji konsultacje u neurologa dziecięcego lek. Marka Bachańskiego bez konieczności wyjazdów do Warszawy

Więcej informacji o Darczyńcy: www.maxhemp.pl

Bezcenna inwestycja

Chcesz dołączyć do grona firm odpowiedzialnych społecznie? Nie może zabraknąć Cię wśród Przyjaciół Fundacji Krok Po Kroku!

Twoje zgody

Google Analytics

Google Analytics wykorzystuje własne pliki cookie głównie do raportowania interakcji użytkowników w Twojej witrynie. Pliki te służą do przechowywania informacji, które nie umożliwiają identyfikacji użytkownika. Przeglądarki internetowe nie współdzielą własnych plików cookie między różnymi domenami. Google Analytics rejestruje adresy IP użytkowników, by umożliwić właścicielom tych witryn zorientowanie się, z jakich części świata pochodzą osoby odwiedzające ich witrynę („geolokalizacja według IP”) oraz chronić bezpieczeństwo usługi. Google Analytics nie udostępnia swoim klientom rzeczywistych adresów IP. Poza tym metoda nazywana maskowaniem adresów IP zapewnia właścicielom witryn korzystającym z Google Analytics opcję polecenia, by system Google Analytics używał do geolokalizacji tylko części adresu IP, a nie jego całości. Warunki korzystania z Google Analytics, do których muszą stosować się wszyscy użytkownicy tej usługi, zabraniają przekazywania do Google Analytics informacji umożliwiających identyfikację osób.

_ga,_gat,_gid

Strona www