Media o nas

Prasa

17.09.2016 Gazeta Oława „Krok po Kroku” ma już pięć lat!
Fundacja Doroty Gudaniec świętowała piąte urodziny.

Telewizja

13.04.2017 Niezależna telewizja – rozmowa z Dorotą Gudaniec
Janusz zagórski rozmawia z Dorotą Gudaniec, Prezesem Fundacji “Krok po kroku” o bieżącej sytuacji w kwestii legalizacji dostępu do tzw. medycznej marihuany, a także organizowanej imprezie pod naz “Wiosenny Weekend Zdrowia”.
źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vgQZ6Q5Sr_E

28.10.2016 Marihuana połączy posłów? Gudaniec i Duszek o “leczniczych konopiach”
Czy tzw. medyczna marihuana połączy posłów ponad podziałami? Gośćmi Tematu Dnia byli Dorota Gudaniec, prezes Fundacji Krok po Kroku i mama Maksa, a także Marcin Duszek, poseł Prawa i Sprawiedliwości, którzy w rozmowie z Piotrem Otrębskim odnieśli się do tego, czy w Polsce.
źródło: Salve TV

28.05.2012 Dzień Dziecka w Jankowicach. OławaTV
Ludzie dobrej woli i wielkiego serca, Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Oławie oraz sponsorzy 27 maja w Jankowicach zorganizowali III edycję charytatywno – dobroczynnej imprezy plenerowej dla dzieci.
źródło: Oława24

11.12.2015 TEDxPoznan. Czy Muminki potrzebują marihuany? Dorota Gudaniec
„Wychodziła” zgodę na import oleju z konopi. Podanie oleju z konopi przez dr. Bachańskiego radykalnie poprawiło stan dziecka. Z wykształcenia ekonomistka, mieszka pod Wrocławiem. Założycielka i prezeska fundacji Krok po Korku, której celem jest opieka nad osobami niepełnosprawnymi oraz chorymi i ich rodzinami.
źródło: TEDx Talks

28.02.2015 Marihuana leczy
Dzięki marihuanie uratowałam życie syna – mówi Dorota Gudaniec, prezes fundacji Krok po Kroku i organizator seminarium o leczniczych właściwościach marihuany. – Dotarłam do takiej wiedzy, która pozwoliła mi wygrać życie dziecka. Chcemy mówić o marihuanie w aspekcie medycznym, społecznym i prawnym, bo to jest potrzebne.
źródło: gazeta.olawa.pl

15.02.2015 Kobiece finanse – Inspirująca Kobieta cz. 1 Dorota Gudaniec