Media o nas

Prasa

02.10.2018 Gazeta Oława “Fundacja Krok po Kroku zaprasza na bezpłatne szkolenia” z odkłamywania seksualności osób niepełnosprawnych

17.09.2016 Gazeta Oława „Krok po Kroku” ma już pięć lat!
Fundacja Doroty Gudaniec świętowała piąte urodziny.

02.06.2015 Wirtualna Polska “Dorota Gudaniec – Matka Polka Medycznej Marihuany”

04.11.2013 Oława NaszeMiasto “Krok Po Kroku sięgniemy obłoków” Konferencja naukowa o niepełnosprawności, pod patronatem Pani Prezydentowej Anny Komorowskiej

Telewizja

13.04.2017 Niezależna telewizja – rozmowa z Dorotą Gudaniec
Janusz zagórski rozmawia z Dorotą Gudaniec, Prezesem Fundacji “Krok po kroku” o bieżącej sytuacji w kwestii legalizacji dostępu do tzw. medycznej marihuany, a także organizowanej imprezie pod naz “Wiosenny Weekend Zdrowia”.
źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vgQZ6Q5Sr_E

28.10.2016 Marihuana połączy posłów? Gudaniec i Duszek o “leczniczych konopiach”
Czy tzw. medyczna marihuana połączy posłów ponad podziałami? Gośćmi Tematu Dnia byli Dorota Gudaniec, prezes Fundacji Krok po Kroku i mama Maksa, a także Marcin Duszek, poseł Prawa i Sprawiedliwości, którzy w rozmowie z Piotrem Otrębskim odnieśli się do tego, czy w Polsce.
źródło: Salve TV

28.05.2012 Dzień Dziecka w Jankowicach. OławaTV
Ludzie dobrej woli i wielkiego serca, Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Oławie oraz sponsorzy 27 maja w Jankowicach zorganizowali III edycję charytatywno – dobroczynnej imprezy plenerowej dla dzieci.
źródło: Oława24

11.12.2015 TEDxPoznan. Czy Muminki potrzebują marihuany? Dorota Gudaniec
„Wychodziła” zgodę na import oleju z konopi. Podanie oleju z konopi przez dr. Bachańskiego radykalnie poprawiło stan dziecka. Z wykształcenia ekonomistka, mieszka pod Wrocławiem. Założycielka i prezeska fundacji Krok po Korku, której celem jest opieka nad osobami niepełnosprawnymi oraz chorymi i ich rodzinami.
źródło: TEDx Talks

28.02.2015 Marihuana leczy
Dzięki marihuanie uratowałam życie syna – mówi Dorota Gudaniec, prezes fundacji Krok po Kroku i organizator seminarium o leczniczych właściwościach marihuany. – Dotarłam do takiej wiedzy, która pozwoliła mi wygrać życie dziecka. Chcemy mówić o marihuanie w aspekcie medycznym, społecznym i prawnym, bo to jest potrzebne.
źródło: gazeta.olawa.pl

15.02.2015 Kobiece finanse – Inspirująca Kobieta cz. 1 Dorota Gudaniec
źródło: http://kobiecefinanse.pl/inspirujaca-kobieta-odc-1-dorota-gudaniec/

Twoje zgody

Google Analytics

Google Analytics wykorzystuje własne pliki cookie głównie do raportowania interakcji użytkowników w Twojej witrynie. Pliki te służą do przechowywania informacji, które nie umożliwiają identyfikacji użytkownika. Przeglądarki internetowe nie współdzielą własnych plików cookie między różnymi domenami. Google Analytics rejestruje adresy IP użytkowników, by umożliwić właścicielom tych witryn zorientowanie się, z jakich części świata pochodzą osoby odwiedzające ich witrynę („geolokalizacja według IP”) oraz chronić bezpieczeństwo usługi. Google Analytics nie udostępnia swoim klientom rzeczywistych adresów IP. Poza tym metoda nazywana maskowaniem adresów IP zapewnia właścicielom witryn korzystającym z Google Analytics opcję polecenia, by system Google Analytics używał do geolokalizacji tylko części adresu IP, a nie jego całości. Warunki korzystania z Google Analytics, do których muszą stosować się wszyscy użytkownicy tej usługi, zabraniają przekazywania do Google Analytics informacji umożliwiających identyfikację osób.

_ga,_gat,_gid

Strona www