Cennik

Diagnoza

Poznaj ceny spotkań z naszymi terapeutami w celach diagnostycznych:

• Vojta (1 spotkanie) – 110 zł
  • SI – Integracja Sensoryczna  (3 spotkania + opis) – 300 zł
  • Neurologopedia (1 spotkanie) – 100 zł
  • Logopedia (1 spotkanie) – 100 zł

Cennik dotyczy spotkań diagnostycznych, w czasie których terapeuta ocenia stan pacjenta i podejmuje decyzję o konieczności wdrożenia planu terapeutycznego na podstawie indywidualnych potrzeb.

Terapia

• Fizjoterapia metodą Vojty – 90 zł/45 min.
  • Fizjoterapia metodą NDT Bobath – 80 zł/45 min.
  • SI – Integracja Sensoryczna – 80 zł/45 min.
  • Logopedia – 80 zł/45 min.
  • Neurologopedia – 80 zł/45 min.
  • Komunikacja alternatywna (AAC) – 80 zł/45 min.
  • Mikropolaryzacja mózgu metodą tDCS – 600 zł (turnus = 10 zabiegów)
  • Zajęcia grupowe: logorytmika– 60 zł/45 min.
  • Terapia psychologiczna – 80 zł/45 min.
  • Terapia pedagogiczna – 80 zł/45 min.
  • Terapia Ręki – 80 zł/45 min.

Jowita Godlewska

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz o coś dopytać?

Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

• osobiście w siedzibie Fundacji przy ul.3 Maja 14 w Oławie,
  • telefonicznie – pod nr tel.: +48 501 127 401
  • drogą elektroniczną – pisząc na adres e-mail: fundacja@fundacjakrokpokroku.org.pl

Justyna Zendwalewicz

Twoje zgody

Google Analytics

Google Analytics wykorzystuje własne pliki cookie głównie do raportowania interakcji użytkowników w Twojej witrynie. Pliki te służą do przechowywania informacji, które nie umożliwiają identyfikacji użytkownika. Przeglądarki internetowe nie współdzielą własnych plików cookie między różnymi domenami. Google Analytics rejestruje adresy IP użytkowników, by umożliwić właścicielom tych witryn zorientowanie się, z jakich części świata pochodzą osoby odwiedzające ich witrynę („geolokalizacja według IP”) oraz chronić bezpieczeństwo usługi. Google Analytics nie udostępnia swoim klientom rzeczywistych adresów IP. Poza tym metoda nazywana maskowaniem adresów IP zapewnia właścicielom witryn korzystającym z Google Analytics opcję polecenia, by system Google Analytics używał do geolokalizacji tylko części adresu IP, a nie jego całości. Warunki korzystania z Google Analytics, do których muszą stosować się wszyscy użytkownicy tej usługi, zabraniają przekazywania do Google Analytics informacji umożliwiających identyfikację osób.

_ga,_gat,_gid

Strona www